داروگستر باریج اسانس

تاریخچه:

شرکت داروگستر باریج اسانس در سال 1388 با نام شرکت پخش باریجه دارو کویر تأسیس و تحت شماره ملی 10861354366 و شماره 4322  به ثبت رسید. در سال 1391 به داروگستر باریج اسانس تغییر نام یافته و در حال حاضر مشغول به ادامه فعالیت می باشد. موضوع فعالیت شرکت عبارت است از: خرید انواع و اقسام فراورده‌های دارویی،آرایشی، بهداشتی و غذایی مجاز و توزیع آنها در کلیه داروخانه‌ها و مراکز فروشی که دارای مجوز رسمی از وزرات بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و نیز وزارت صنعت، معدن و تجارت می‌باشند.

این شرکت مفتخر است که زیر مجموعه شرکتی است با بنیانگذاری آقای مهندس حسین حجازی، پدر صنعت اسانس ایران، سازمانی نوآور، روزآمد و پیشرو و تولیدات آن، ماحصل "طرح نویی" است که در صنعت داروسازی کشور ایجاد شده و تمام مراحل تولید آن، از کاشت مواد اولیه تا بسته‌بندی محصول نهایی در همین مرز و بوم و توسط صنعت‌گران ایرانی صورت می‌پذیرد و از بدو تاسیس این شرکت توزیع و پخش انحصاری محصولات داروسازی باریج‌اسانس را برعهده دارد. 

شرکت داروگستر به عنوان حلقه واسط بین تأمین‌کنندگان ( تولید کنندگان و واردکنندگان ) و مشتریان ( داروخانه‌ها و مراکز علوم پزشکی، بیمارستان‌ها و مصرف‌کنندگان نهایی ) نقش بسزایی را عهده‌دار است که در زمینه فروش و توزیع فرآورده‌های سلامت‌محور فعالیت می‌کند. در حال حاضر، با 13 شعبه فعال (شامل: تبریز، ساری، مشهد، کرج، تهران غرب، تهران شرق، اراک، همدان، اصفهان، شیراز، کرمان، زاهدان و اهواز ) محصولات خود را در قالب شبکه مویرگی در سراسر کشور توزیع می‌نماید. هم‌اکنون، این شرکت به صورت شبانه‌روزی مشغول توزیع محصولات شرکت داروسازی باریج‌اسانس به صورت اعضاء و سایر تامین کنندگان و خدمت‌رسانی به داروخانه‌ها و مراکز درمانی در سراسر کشور است و بر آن است تا به یاری خداوند متعال، با تکیه بر ارزش‌های سازمانی و توانمندی‌های منابع انسانی، چونان گذشته گام‌های بلندتری در مسیر توسعه بردارد.


تماس با ما

نمودار روال خرید محصولات

برای آشنایی بیشتر درباره‌ی فرایند ثبت سفارش تا تحول محصولت شرکت باریج اسانس نمودار زیر را ملاحظه فرمایید.

  • ثبت نام
  • ثبت درخواست
  • دریافت پیش‌فاکتور
  • تایید و پرداخت هزینه
  • دریافت محصولات

درباره‌ی شرکت داروگستر باریج اسانس

اهداف

اهدای تندرستی, نشاط و آرامش به جامعه هدف با ایجاد دسترسی آسان به خدمات پزشکی و محصولات دارویی, مکمل های غذایی و محصولات بهداشتی و آرایشی
با الویت فرآورده های طبیعی از طریق:

1-     تداوم زنجیره تامین و توزیع محصولات مرتبط در کلیه محل های عرضه مجاز در داخل کشور

 

2-     به کارگیری آخرین فن آوری روز صنعت پخش و توزیع


3-     در نظر گرفتن انتظارات سهام داران و صاحب برند


4-     افزایش آگاهی مشتریان در زمینه استفاده از فرآورده های سلامت و بالاخص فراورده های طبیعی

 

چشم‌انداز

انتخاب اول مشتریان و تامین کنندگان به عنوان شرکت پیشرو در صنعت پخش و توزیع و تبدیل شدن به یکی از ده شرکت برتر داخل کشور طی پنج سال آینده. بیانیه ارزش ها

1- بهبود کیفیت زندگی و سلامت انسان ها

2- افزایش بهره وری و ارائه خدمات در سطح استانداردهای جهانی

3- رعایت حقوق مشتریان و سایر ذینفعان

4- یادگیری، دانش محوری، نوآوری و ترویج کار تیمی

5- جوابگویی در قبال مسئولیت  

برای خرید محصولات باریج اسانس می‌توانید به صورت آنلاین درخواست خود را ثبت نمایید!